Corporate Sales

Corporate Sales - Peugeot Professional Centers

Bent u werkzaam bij een (inter)nationaal werkende organisatie met een wagenpark van meer dan 100 auto's, dan komt het Business to business team van Peugeot Nederland graag in contact met u.

Uw Accountmanager Corporate Sales werkt samen met u aan een verdere optimalisatie van het beheer van uw wagenpark. Onze missie hierin is het op milieuverantwoorde wijze bieden van zorgeloze mobiliteit, tegen een zo gunstig mogelijke kilometer-kostprijs.

Alles begint bij een passende product- en serviceadvisering voor wat betreft de invulling van uw vervoersbehoefte om zodoende op het gewenste moment uw Peugeot 'turn-key' in gebruik te kunnen nemen. Samen met ons netwerk van erkende Peugeot dealers zijn wij in staat om invulling te geven aan de landelijke afspraken die wij met u maken.

Peugeot heeft een uitgebreid dealernetwerk met 25 Peugeot Professional Centers. Deze mobiliteitscentra zijn verspreid over het land. De Peugeot Professional Centers bieden op de zakelijke rijder toegespitste producten en diensten, zoals gratis draadloos internet in de wachtruimte, verruimde openingstijden van de werkplaats en passend vervangend vervoer, wanneer de auto voor service of reparatie in de werkplaats staat. Dit geldt ook voor bedrijfsauto's.
 

Meer weten?
Neem contact door een email te sturen aan:
psanl-corporatesales@mpsa.com.

Contact informatie

Mike Wesselink
Directeur Corporate Sales & Used Cars
mike.wesselink@mpsa.com
06 – 532 58 113
Inez Knopper
Backoffice Corporate Sales
inez.knopper@mpsa.com
020 - 593 8112
Dario Pot
Backoffice Corporate Sales
dario.pot@mpsa.com
020 - 593 8109
Patrick Janssen
Manager Corporate Sales
patrick.janssen@mpsa.com
06 – 206 19 323
Diana Gomes
Key Accountmanager Corporate Sales
(regio Amsterdam & Noord Holland)
diana.gomes@peugeot.com
06 – 512 99 946
Tom Vermeulen
Key Accountmanager Corporate Sales
(regio Den Haag, Rotterdam, Utrecht)
tom.vermeulen@mpsa.com
06 – 502 68 365
Henri van Dijk
Key Accountmanager Corporate Sales
(regio Zuid)
henri.vandijk@mpsa.com
06 – 531 56 868
Gerrit van den Berg
Key Accountmanager Corporate Sales
(regio Midden-Oost & Noord)
gerrit.vandenberg@mpsa.com
06 – 134 22 677
Wouter Bolderman
Manager Used Cars, Rentals & TCO
wouter.bolderman@mpsa.com
06 – 212 66 943
Luuk ten Hoope
Coördinator corporate sales technical support
Luuk.tenhoope@mpsa.com
06 46112069
Robert Jan Wildschut
Manager Bedrijfsauto's
robert-jan.wildschut@peugeot.com
06 51618986
Bert Ploeg
Coördinator TCO
bert.ploeg@mpsa.com
06 – 460 30 779
Mark Heiligers
Manager B2B Aftersales
mark.heiligers@mpsa.com
020-593 8277